Wiadomo nie od dziś, że żywienie stanowi jedną z najważniejszych czynności, która ma wpływ na całe nasze życie. Jednak w dobie ciągłego pośpiechu zdarza się, że zapominamy o tym, że nasze zdrowie i dobre samopoczucie zależą między innymi od tego, w jaki sposób się żywimy. Bardzo ważne jest to, jak przyrządzane są nasze posiłki, to jak je spożywamy oraz oczywiście to, co znajduje się na naszym talerzu. Ważne jest również, aby to co jemy, było urozmaicone, aby codziennie dostarczać naszemu organizmowi niezbędnych składników potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Oferuję indywidualne doradztwo żywieniowe oraz układanie diet dla osób:

 • z problemem nadwagi i otyłości
 • z problemami zdrowotnymi, w przypadku których właściwa dieta jest koniecznym elementem leczenia np.:
  1. cukrzyca typu I oraz II
  2. choroby układu pokarmowego
  3. podwyższony poziom cholesterolu
  4. nadciśnienie tętnicze
  5. alergie i nietolerancje pokarmowe
  6. choroby nowotworowe
  7. choroby nerek
  8. niedobory pokarmowe
  9. zaparcia i biegunki
 • z niedowagą, niedoborami składników odżywczych
 • aktywnie uprawiających sport
 • kobiet w ciąży i mam karmiących
 • zdrowych, które chcą zmienić sposób żywienia i zacząć odżywiać się racjonalnie
 • dla dzieci i młodzieży
 • osób w podeszłym wieku
 • ogólnie dla wszystkich, którym kwestia dbania o swoje zdrowie, samopoczucie i dobry wygląd, przestała być już obojętna.

Dieta to nie tylko odchudzanie i odmienny jadłospis, ale przede wszystkim sposób żywienia na co dzień. Kiedy nauczymy się podstawowych zasad żywienia, łatwiej nam będzie samemu przyrządzać posiłki tak, aby dostarczały one jak najwięcej wartościowych składników. Pamiętajmy, że zmiany w zwyczajach żywieniowych są możliwe do realizacji, także dla osób które są zajęte codziennymi obowiązkami. Trzeba tylko chcieć.

Diety, które układam nie są sztywne ani skomplikowane. Są oparte na najnowszych zaleceniach w dziedzinie żywienia, proste i elastyczne. Każdy człowiek jest inny, dlatego jadłospisy, które przygotowuję są indywidualnie dopasowane do potrzeb, upodobań kulinarnych oraz  stylu życia moich klientów.

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, który pozwoli mi zapoznać się z Twoimi nawykami żywieniowymi oraz stylem życia. Przeprowadzane jest również badanie na nowoczesnym urządzeniu do analizy składu ciała firmy TANITA, dzięki któremu razem będziemy mogli oceniać postępy oraz efektywność stosowanej przez Ciebie diety.

Uwierz, że można schudnąć skutecznie, bezpiecznie, bez głodówki i wyrzeczeń. Podstawą terapii jest dobrze przygotowany plan i rozkład posiłków, odpowiednia aktywność fizyczna i motywacja. Kiedy stracimy pierwsze kilogramy, poczujemy się pewniej, a to z kolei zachęci nas do dalszego działania.