Kilka słów o mnie

Zdrowy tryb życia od zawsze był moja pasją, ale przygodę z dietetyką zaczęłam w dniu, kiedy sama zachorowałam i potrzebna była całkowita zmiana żywienia, stylu życia i nastawienia do samej siebie. Któregoś dnia pomyślałam, dlaczego by nie pomóc również innym osobom i podzielić się swoim doświadczeniem? Zaczęłam interesować się wszystkim na temat zdrowego odżywiania.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – kierunek Dietetyka. Dodatkowo, aby móc dowiedzieć się jeszcze więcej, brałam i biorę czynny udział w wielu różnego rodzaju szkoleniach i  spotkaniach dotyczących racjonalnego odżywiania oraz konferencjach dotyczących otyłości oraz innych chorób metabolicznych.

Swoją wiedzą pragnę dzielić się z innymi. Chcę zaszczepiać zapał do zdrowego stylu życia, a także pomagać ludziom chorym, gdzie kluczowym elementem leczniczym jest odpowiednio dobrany i zbilansowany jadłospis. Wiem jak to jest zmagać się z dietą, wiem również jak bardzo potrzebne jest w naszym życiu zdrowe odżywianie, ponieważ to co jemy i jak żyjemy teraz, będzie miało wpływ na to, jak będziemy żyli, czuli się i wyglądali w przyszłości…"

Natalia Szwedo