Kolagen.pro - kompleksowa ochrona stawów

Kolagen PRO to czysty, naturalny kolagen rybi w postaci proszku wzbogacony w siarczany glukozaminy i chondroityny, oraz witaminę C. Jako sportowcy i trenerzy często spotykaliśmy się z pytaniem o suplementy diety. Mając świadomość funkcjonowania ludzkiego organizmu wszystkim naszym klientom, podopiecznym, polecaliśmy kolagen. Po kilku miesiącach obserwowacji doszliśmy do wniosku, iż żaden z obecnie istniejących produktów zawierających kolagen nie gwarantuje kompleksowej ochrony stawów. Odpowiedzią na tą sytuację jest Kolagen PRO. W zakresie produkcji i pakowania zaufaliśmy polskiej firmie z siedzibą w Łodzi, ktora na codzień współpracuje z koncernami farmaceutycznymi, takimi jak Adamed i Polpharma.

Kolagen PRO - skład

NATURALNY KOLAGEN MORSKI – to forma kolagenu pozyskiwana z ryb morskich, w tym przypadku występującego w Morzu Północnym i Bałtyku, Dorsza Atlantyckiego.

Badania wykazują, że kolagen pozyskiwany z ryb przewyższa swoją efektywnością i przyswajalnością stosowany do tej pory kolagen ze skóry ssaków hodowlanych.

Kolagen PRO – został dodatkowo wzbogacony w witaminę C, oraz glukozaminę, chondroitynę i hialuronian sodu.

Eliksir młodości

Kolagen jest również uznawany za eliksir młodości w medycynie estetycznej, polecany jest od wielu lat przez specjalistów dermatologów, kosmetologów oraz farmaceutów jako skuteczny sposób na zachowanie młodości. Jego zbawienne działanie pokryte naukowymi badaniami (2) doceniło wiele gwiazd dzięki czemu w Niemczech i Szwajcarii jego stosowanie jest elementem codziennej pielęgnacji wielu kobiet oraz mężczyzn. Chcąc dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości zdecydowaliśmy się, aby głównym składnikiem naszego produktu był kolagen RYBI, którego DNA jest w 99% zgodne z ludzkim.

Kolagen PRO

Wykazano, że hydrolizowana forma kolagenu wywiera pozytywne, terapeutyczne działanie u osób z osteoporozą i zapaleniem stawów. Może zwiększać gęstość i mineralizację kości oraz zmniejszać ból związany ze zmianami w chrząstce stawowej. Białko to ma też zastosowanie w sporcie. Na podstawie przeprowadzonego badania stwierdzono, że stosowanie hydrolizowanego kolagenu u sportowców pozwala zmniejszyć odczuwanie bólu i zmniejsza ryzyko powstawania zmian zwyrodnieniowych u osób aktywnych.

 

CENA: 119 zł (30 saszetek)