Jeżeli:

 • Mieszkasz daleko, nie tylko w Polsce, ale i za granicą;
 • Nie masz czasu, aby pojawić się w MOIM gabinecie;
 • Nie masz możliwości, aby przyjechać na indywidualną wizytę;
 • Wiesz, że potrzebujesz pomocy dietetyka, ponieważ cierpisz na choroby dietozależne;
 • Źle się czujesz w swojej skórze i chcesz W KOŃCU coś zmienić;
 • Brakuje Ci motywacji do działania i potrzebujesz wsparcia

DIETA ONLINE jest właśnie dla CIEBIE!


Dlaczego OnLine?

Bo to bezpieczne, zdalne, a przede wszystkim wygodne rozwiązanie.

Jak wygląda współpraca OnLine?

Współpraca online niewiele różni się od tego, w jaki sposób przeprowadzam spotkania w swoim gabinecie. Zawsze zaczynamy od dokładnego wypełniania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, na podstawie którego układam indywidualny plan żywieniowy dostosowany właśnie do Ciebie.

...

W wywiadzie zadaję przede wszystkim podstawowe pytania, dotyczące ogólnych informacji potrzebnych mi do wyliczenia zapotrzebowania energetycznego, są to również pytania na temat co lubisz lub czego nie, jak również pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia bądź dolegliwości, które Ci towarzyszą.

Wywiad żywieniowy możemy przeprowadzić w formie elektronicznej, skypa lub najbardziej powszechnej formie, czyli poprzez wysłanie przeze mnie do wypełnienia ankiety, którą będzie można na spokojnie wypełnić samemu.

Na podstawie tych wszystkich informacji, układam indywidualnie dopasowany dla Ciebie plan żywieniowy, dostosowany tylko i wyłącznie do Twoich potrzeb. Przygotowane przeze mnie jadłospisy są proste, szybkie i łatwe w przygotowaniu, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Także nie trać czasu i skontaktuj się ze mną już dziś!

A co najważniejsze, zawsze pamiętaj, że kontakt ze mną jest stały podczas trwania współpracy, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, które by Cię naszły, zmian w jadłospisie czy modyfikacji diety – zawsze możesz zadzwonić lub napisać, a ja zawsze służę pomocą i wsparciem.


Jak wygląda nawiązanie współpracy OnLine?

 1. Skontaktuj się ze mną poprzez:
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: +48 506 505 308
 2. Po uzyskaniu i udzieleniu podstawowych informacji oraz dokonaniu przez Ciebie wpłaty na konto, wysyłam wywiad żywieniowy do wypełnienia lub, jeżeli wolisz, umawiamy się na przeprowadzenie wywiadu w formie telefonicznej czy internetowej.
 3. Dane do przelewu: Neodieta Natalia Szwedo, al. Niepodległości 15, 66-100 Sulechów. Nr konta: 89 1020 5402 0000 0402 0393 4619
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty potrzebuję około do 5 dni na stworzenie planu żywieniowego, który w 100% będzie spełniał Twoje oczekiwania.
 5. Wraz z dietą wysyłam również zalecenia żywieniowe, które dostarczą Ci dodatkowych informacji. Są to zalecnia dietetyczne dopasowane do Twojego aktualnego stanu zdrowia.
 6. Po otrzymaniu jadłospisu oraz zaleceń wspólnie omawiamy ewentualne poprawki oraz rozwiewamy wszelkie wątpliwości, jeżeli takowe by się pojawiły.
 7. Działamy!

Pierwsza konsultacja OnLine - Od 149 zł


dietetyk Zielona Góra . dietetyk Sulechów . dietetyk Świebodzin . dietetyk Skwierzyna

psychodietetyk Zielona Góra . psychodietetyk Sulechów . psychodietetyk Świebodzin . psychodietetyk Skwierzyna