Dieta online

Jeżeli:
 • Mieszkasz daleko, nie tylko w Polsce, ale i za granicą
 • Nie masz czasu, aby pojawić się w gabinecie
 • Nie masz możliwości, aby przyjechać na indywidualną wizytę
 • Wiesz, że potrzebujesz pomocy dietetyka, ponieważ cierpisz na choroby dietozależne
 • Źle się czujesz w swojej skórze i chcesz coś zmienić
 • Brakuje Ci motywacji do działania i potrzebujesz wsparcia

Dieta ON-LINE jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego ON-LINE?

Bo to bezpieczne, zdalne, a przede wszystkim wygodne rozwiązanie.

Jak wygląda współpraca ON-LINE?

Współpraca on-line niewiele różni się od tego, w jaki sposób przeprowadzam spotkania w swoim gabinecie. Zawsze zaczynamy od dokładnego wypełniania wywiadu żywieniowego, na podstawie którego układam indywidualny plan żywieniowy dostosowany właśnie do Ciebie. W wywiadzie zadaję przede wszystkim podstawowe pytania, dotyczące ogólnych informacji potrzebnych mi do wyliczenia zapotrzebowania energetycznego, są to również pytania na temat co lubisz lub czego nie, jak również pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia bądź dolegliwości, które Ci towarzyszą. Wywiad żywieniowy możemy przeprowadzić w formie elektronicznej, skypa lub najbardziej powszechnej formie, czyli poprzez wysłanie przeze mnie do wypełnienia ankiety, którą będziesz na spokojnie mogła wypełnić sama. Na podstawie tych wszystkich informacji, układam indywidualnie dopasowany dla Ciebie plan żywieniowy, dostosowany tylko i wyłącznie do Twoich potrzeb. Przygotowane przeze mnie jadłospisy są proste, szybkie i łatwe w przygotowaniu, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Także nie trać czasu i skontaktuj się ze mną już dziś!

A co najważniejsze, zawsze pamiętaj, że kontakt ze mną jest nieograniczony, w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, które by Cię naszły, zmian w jadłospisie czy modyfikacji diety – zawsze możesz zadzwonić lub napisać, a ja zawsze służę pomocą i wparciem.

Jak wygląda nawiązanie współpracy ON-LINE?

 1. Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 506 505 308.
 2. Po uzyskaniu i udzieleniu podstawowych informacji oraz dokonaniu wpłaty na konto, wysyłam Ci wywiad żywieniowy do wypełnienia lub, jeżeli wolisz, umawiamy się na przeprowadzenie wywiadu w formie telefonicznej czy internetowej.
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty potrzebuję około 5 do 7 dni na stworzenie planu żywieniowego, który w 100% będzie spełniał Twoje oczekiwania.
 4. Wraz z dietą wysyłam również zalecenia żywieniowe, które dostarczą Ci dodatkowych informacji oraz zaleceń dietetycznych dopasowanych do Twojego aktualnego stanu zdrowia.
 5. Po otrzymaniu jadłospisu oraz zaleceń wspólnie omawiamy ewentualne poprawki oraz rozwiewamy wszelkie wątpliwości, jeżeli takowe by się pojawiły.
 6. Działamy!

CENA: 99 zł